W sierpniu kanał Nat Geo People pozwoli przenieść się w zupełnie inną rzeczywistość. Wszyscy, którzy marzą o niezwykłym rejsie wielkim luksusowym statkiem, będą mogli znaleźć się na jego pokładzie za sprawą serii „Ekskluzywny rejs”. Jak się okaże, to, co widać na zewnątrz, to tylko część morskiego wakacyjnego życia. Żeby odpoczywać mogło kilka tysięcy turystów, w pocie czoła musi pracować cały sztab ludzi, którzy dbają o to, by cały rejs przebiegał zgodnie z planem, a pasażerowie byli usatysfakcjonowani. Choć do września jeszcze chwila, znajdziemy się też… w szkole. Ale nie będzie to tradycyjna klasa podstawówki. W ławkach usiądą rodzicie jedenastolatków i na własnej skórze poczują, jak zmieniła się współczesna szkoła i z czym na co dzień zmagają się ich pociechy. Efekty tego eksperymentu mogą być naprawdę zabawne.

Ekskluzywny rejs
The Cruise 3
Premiery w piątki od 10 sierpnia o godz. 21:00
(6×60 min)
Regal Princess to jeden z największych luksusowych wycieczkowców na całym świecie. Seria „Ekskluzywny rejs” przeniesie nas na pokład statku płynącego z Kopenhagi do Sankt Petersburga. Kiedy 4000 pasażerów korzysta z atrakcji, kamery pokażą, co dzieje się za kulisami tego wspaniałego rejsu. Wejdźcie z nami za zamknięte drzwi, gdzie w pocie czoła pracuje liczna załoga, dzień i noc dbająca o to, by pasażerowie czuli się komfortowo, a podróż upływała im w luksusach.
Ekskluzywny rejs 5.jpg
Niezła szkoła
The Class Next Door
Premiery w soboty od 11 sierpnia o godz. 21:00
(4×60 min)
Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądałby Wasz powrót do szkoły? Zobaczcie zabawny eksperyment, w ramach którego rodzice jedenastolatków wracają do szkoły, gdzie mają okazję poznać realia współczesnej podstawówki. Będą „uczyć się” razem z innymi dziećmi, poznają nauczycieli i będą musieli dostosować się do tych samych praw, obowiązków i standardów, co ich pociechy. Zobaczcie, jak będą czuli się w mundurkach, czy uda im się nawiązać znajomości i przyjaźnie, jak poradzą sobie z przygotowaniem występu artystycznego i wystawy prac plastycznych.
Udostępnij →