Już 15 listopada poznamy nowego Mistera Polski. Finałową galę poprowadzi dziennikarka Barbara Pasek, którą możemy oglądać w programie TVN „Na Językach”.

 

Już za kilka dni Rafał Maślak będzie musiał oddać tytuł Mistera Polski w ręce jednego z 14 kandydatów. Wielka gala odbędzie już 15 listpada w warszawskim hotelu Sound Garden. Wybory nowego Mistera Polski poprowadzi Barbara Pasek, związana obecnie m.in. z programem TVN „Na Językach”.

– Mam za sobą prowadzenie wielu wydarzeń rozrywkowych, ale to będzie dla mnie coś totalnie nowego – ja jedna i ich czternastu! Myślę, że z tej mikstury może wyjść coś bardzo interesującego. Mam we krwi rozmowy z ludźmi i dowiadywanie się o nich tego, czego nikt dotąd nie wiedział. A że rolą prowadzącej jest przepytanie kandydatów od A do Z, żeby jury mogło wybrać tego jedynego, najlepszego… dopilnuję, żeby tego wieczoru padło dużo niespodziewanej prawdy z ust naszych najprzystojniejszych! – mówi Barbara Pasek.

Który z 14 finalistów zostanie Misterem Polski 2015 i będzie reprezentował nasz kraj podczas tegorocznych wyborów Mister International? Przekonamy się już 15 listopada 2015 r. 

 

Fot. Stach Leszczyński

Udostępnij →