W sobotę i niedzielę Jedynka była liderem oglądalności. Największą widownię weekendu zgromadziła nowość TVP1, „Sanatorium Miłości”. Świetne wyniki zanotowała również „Blondynka”. W Dwójce dużym zainteresowaniem widzów cieszył się program „The Voice kids” i „Bake Off – Ale Ciacho!”.

 

W sobotę 26 stycznia średnie udziały TVP1 wyniosły 9% a w niedzielę 27 stycznia 10,4% udz. co dało Antenie pozycję lidera.

 

Premierowy, drugi odcinek nowego programu TVP1 „Sanatorium Miłości”, którego 12 uczestników przybyło do malowniczego uzdrowiska w Beskidzie Śląskim obejrzało wczoraj średnio 3,7 mln osób przy udziałach 24%. Był to najchętniej oglądany program rozrywkowy weekendu. Najlepiej oglądanym serialem weekendu okazała się „Blondynka”. Niedzielny odcinek zgromadził średnio – 2,9 mln widzów (17,2% udz.). Był to także najchętniej oglądany odcinek serialu od początku roku.

 

Nie zawiedli również widzowie Dwójki – sobotnie zmagania młodych muzycznych talentów w „The Voice kids” obejrzało średnio ponad 2,6 mln widzów (udz. 17,3%). Był to rekord oglądalności programu od startu nowej serii. Rekord oglądalności w miniony weekend zanotowało również kulinarne show TVP2 „Bake Off – Ale Ciacho!”. Niedzielne konkurencje amatorów cukiernictwa  zainteresowały 1,2 mln widzów (9,4 udz.). Był to najwyższy wynik programu od początku nowej ramówki.

Udostępnij →