vectra

Na początku grudnia abonenci Vectry otrzymają miłą niespodziankę dostęp do nowych programów telewizyjnych. Już 6 grudnia oferta cyfrowa operatora zostanie wzbogacona o 6 kanałów, tj. Discovery Historia, Eleven Extra, ZEBRRA.tv, METRO, WP i NOWA TV. Co więcej 2 stycznia 2017 dołączy do niej kolejny program w jakości HD Food Network. Po zmianach Vectra będzie oferowała jedną z atrakcyjniejszych propozycji na rynku z 84 programami w jakości HD.

Vectra stale wzbogaca ofertę programową, dostosowując ją do oczekiwań i potrzeb abonentów. Dzięki grudniowym zmianom widzowie otrzymają dostęp do naprawdę bogatej i różnorodnej propozycji, która jest jedną z atrakcyjniejszych na rynku. Discovery Historia dostępny będzie w pakiecie złotym i platynowym (pozycja EPG 519), Eleven Extra w pakiecie ELEVEN (pozycja EPG 232), ZEBRRA.tv w pakiecie złotym i platynowym (pozycja EPG 828), METRO, WP i NOWA TV w pakiecie stalowym, srebrnym, złotym i platynowym (pozycja EPG kolejno 192, 194 i 193) a Food Network w pakiecie srebrnym, złotym i platynowym (pozycja EPG 148).

– Nasza oferta programowa systematycznie jest wzbogacana i uzupełniania o nowe pozycje. Rozbudowując ją dbamy o potrzeby każdego członka rodziny. Szczególne miejsce w Vectrze zajmują kanały sportowe, które stale poszerzamy. Dowodem na to jest włączenie programu Eleven Extra. Zatem cieszymy się, że w długie jesienno-zimowe wieczory abonenci Vectry, w gronie rodziny i przyjaciół, będą mogli wspólnie spędzić czas korzystając z tak atrakcyjnej rozrywki powiedziała Małgorzata Wojtaszko, odpowiedzialna za rozwój oferty programowej w Vectrze.

 

discoveryDiscovery Historia oferuje widzom możliwość spojrzenia na fakty historyczne z różnych stron. Tutaj rzetelnie badamy wydarzenia, nadając HISTORII pewną perspektywę, dopuszczając do dyskusji różne poglądy i teorie. Wydobywamy HISTORIE ukryte w cieniu i oświetlamy je z różnych stron. Rzucamy nowe światło na bogate dzieje ludzkości od ich początków do współczesności. Discovery HISTORIA. Pewna perspektywa.

 

ELEVEN-EXTRA-01-01Eleven Extra to jeszcze więcej sportu najwyższej klasy! Trzeci kanał ze rodziny ELEVEN SPORTS oferuje przede wszystkim czołowe europejskie rozgrywki piłki nożnej NA ŻYWO, takie jak Ligue 1, Serie A TIM czy FA Cup, a także English Football League Championship, Puchar Ligi Angielskiej, ligę brazylijską, belgijską i szkocką, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych oraz filmy dokumentalne o tematyce sportowej i powtórki najciekawszych wydarzeń pokazywanych w Eleven i Eleven Sports. Eleven Extra, tak jak wszystkie kanały grupy, nadaje 24 godziny na dobę, w HD i z polskim komentarzem.

 

METRO_logotypMETRO to nowy, ogólnodostępny kanał, produkowany przez Green Content, spółkę z Grupy Agora. W ofercie znajdą się uznane produkcje kinowe w doborowej obsadzie, współczesne seriale, intrygujące filmy dokumentalne, emocjonujące programy typu reality show. METRO to lekka, nowoczesna forma, dynamizm, a także świeże spojrzenie na ludzi, wydarzenia i zjawiska. Kanał kieruje swoją ofertę do osób otwartych na nowości i inspiracje, chcących lepiej zrozumieć świat i drugiego człowieka.

 

WPWP – Telewizja Wirtualnej Polski obiektywna, niezależna, interaktywna telewizja o profilu uniwersalnym. Zawsze przedstawia prawdziwy obraz wydarzeń, Polski i Polaków. Pokazuje, co tak naprawdę, dzieje się w Polsce.

 

 

 

nowatvNOWA TV to ogólnodostępna, bezpłatna telewizja skierowana do całej rodziny. W swojej ofercie posiada programy o charakterze rozrywkowym, informacyjnym oraz seriale i filmy fabularne, jak również atrakcyjne propozycje dla dzieci. Nowa TV jest stacją blisko widza, oferującą rozrywkę na najwyższym poziomie, a tematy podejmowane w programach publicystycznych oraz informacyjnych dotyczą najważniejszych kwestii, interesujących widzów z każdego zakątka Polski.

 

ZEBRRA.tv to radomska telewizja, która prezentuje programy publicystyczne, społeczne, kulturalne, rozrywkowe. Telewizja ZEBRRA.tv powstała w 2014 r. Głównym programem informacyjnym jest Dziennik, nadawany o godz. 17.15. ZEBRRA.tv emituje programy związane nie tylko z ziemią radomską. Prezentowane audycje dotyczą wszystkich zakątków Polski.

 

 

 

Food Network to jedna z najszybciej rozwijających się lifestylowych i rozrywkowych marek wśród kanałów należących do Scripps Network International. Bogata oferta kanału to kompendium przystępnie podanej wiedzy na temat wszystkiego, co wiąże się z kulinariami. Widzowie mogą poznawać prawdy i mity na temat diet, uczyć się racjonalnie odżywiać i dobierać odpowiednie menu do stylu życia.

 

Oferta Vectry to również 8 pakietów Premium o różnorodnej tematyce film, sport, erotyka. Także 16 programów radiowych nadawanych cyfrowo. Poprzez bezpłatną usługę TV Online abonenci Vectry mogą oglądać ponad 80 wybranych programów telewizyjnych na komputerze i urządzeniach mobilnych (tablet, smartfon).

Udostępnij →