„Świat według Kiepskich” – Edyta Herbuś i syn Paździocha w premierowym odcinku nowego sezonu!

W pierwszym odcinku nowego sezonu „Świata według Kiepskich” Paździoch (Ryszard Kotys) zwierzy się Ferdkowi, że ma dziecko! Zaskoczony Kiepski (Andrzej Grabowski) pogratuluje sąsiadowi powiększenia rodziny. Halina (Marzena Kipiel-Sztuka) postanowi odwiedzić sąsiadów i pogratulować im zmian jakie mają nastąpić w życiu Paździochów. Helena (Renata Pałys) jest zaskoczona nowinami jakie przekazują jej Kiepscy. Żąda wyjaśnień od niewiernego małżonka.

Okazuje się, że dziecko Mariana jest już dorosłym mężczyzną, a matką potomka Paździocha jest cyganka Esmeralda, w tej roli Edyta Herbuś, którą Marian spotkał na swojej drodze 50 lat temu! Marian prosi Kiepskich o przeczytanie przejmującego listu od Esmeraldy, w którym kobieta zdradza istnienie owocu ich namiętnej i grzesznej nocy – Janusza Mariana (Sławomir Szczęsny). Paździochowa jest przerażona wizją podziału majątku między nią, a odnalezionego po latach syna.

Niespodziewanie zmienia zdanie, gdy Janusz Marian wręcza Paździochom nietypowy prezent…

Najnowszy odcinek kultowego serialu „Świat według Kiepskich” już w najbliższą środę o 20:05 na antenie Telewizji Polsat!

 

Udostępnij →