Skazani na busa z Antyradiem

fot. materiały prasowe/Łukasz Widziszowski

Skazani na busa z Antyradiem

Już niebawem ruszy akcja „Skazani na busa z Antyradiem”, w ramach której redakcja zabierze słuchaczy na tegoroczny „Pol’and’Rock Festival, odbywający się w dniach 1-3 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Będzie też zachęcać właścicieli pojazdów do zabierania festiwalowiczów i wspierać oddolne inicjatywy ułatwiające dojazd na najpiękniejszy festiwal świata.
Akcja „Skazani na busa z Antyradiem” potrwa na antenie od 8 do 26 lipca. W tym czasie Antyradio będzie kompletować skład wyjątkowych dwóch rockowych autokarów. Pierwszy z nich wyruszy do Kostrzyna nad Odrą 31 lipca z Katowic. O miejscu i terminie startu kolejnego redakcja będzie informować na antenie.

autor:  Monstee Rose Design Studio

autor: Monstee Rose Design StudioNa Facebooku powstał fan page „Skazani na busa z Antyradiem”, w którym można przekazywać sobie informacje o transporcie na Pol’and’Rock Festival z różnych stron kraju. Redakcja liczy na spontaniczne dołączanie do akcji właścicieli busów i autokarów. O każdej takiej inicjatywie będzie informować również na antenie Antyradia.

Udostępnij →