Serwisy Eurozetu z najlepszym wynikiem w historii

Marzec okazał się kolejnym rekordowym miesiącem dla serwisów internetowych Grupy Eurozet. Rok do roku liczba realnych użytkowników (RU) wzrosła o 73 proc., a liczba odsłon (PV) o 77 proc. Dało to Grupie Eurozet awans na rekordowe 17. miejsce w rankingu wszystkich podmiotów internetowych w Polsce i 16. miejsce w kategorii mobile według Gemius/PBI.
W marcu br. łączna liczba RU serwisów internetowych Grupy Eurozet wyniosła blisko 9 mln (8,96 mln) i niemal 62,5 mln odsłon (62,49 mln). To najlepsze wyniki w historii. Oznaczają, że prawie co trzeci użytkownik internetu w Polsce odwiedził serwisy należące do Grupy Eurozet.  Rekord to przede wszystkim efekt znakomitych statystyk portalu Radiozet.pl, który odnotował 6,6 mln RU i 45,6 mln PV i pozostaje niekwestionowanym liderem wśród internetowych serwisów radiowych w liczbie RU. Ponadto, Radiozet.pl z ponad 5,1 mln RU zajął 19. pozycję w rankingu TOP 20 domen na urządzeniach mobilnych. Najwyższym historycznie wynikiem może pochwalić się również Chillizet.pl – 2,2 mln RU i 6,5 mln PV. Tuż za nim jest Antyradio.pl z 2 mln RU i 8,2 mln PV. Obiecujący debiut zaliczył serwis informacyjny Planeta.pl, który w dwa tygodnie od startu osiągnął 377 tys. RU i 1,2 mln PV.
Grupa Eurozet niezmiennie zajmuje 1. miejsce wśród stron internetowych grup radiowych, dystansując drugą pod tym wzgledem Grupę RMF o blisko 3 mln RU.

Udostępnij →