nc

W drugiej połowie sierpnia odbędzie się polska premiera telewizyjna serialu „Turbo F.A.S.T.”, który został zrealizowany w oparciu o kinowy film o najszybszym ślimaku świata. To pełna dobrego humoru i zwariowanych dialogów animacja dla dzieci w wieku szkolnym, dzięki której młodzi widzowie przekonają się, że warto walczyć o swoje marzenia i można je zrealizować uparcie dążąc do celu. Pomaga w tym konsekwencja, pewność siebie i wsparcie przyjaciół. Serial pokazuje, że niemożliwe jest możliwe!

 

Turbo F.A.S.T. (26x22’) 

(Turbo FAST)

serial animowany,USA, 2013-2014

© DreamWorks

Emisja: od 24 sierpnia, codziennie o godz. 17.00

 


Serial opowiada o najszybszym ślimaku świata i pokazuje, że niemożliwe jest możliwe! Przygotujcie się na szybką jazdę!


 


Pełna dobrego humoru i zwariowanych dialogów animacja dla dzieci w wieku szkolnym prezentuje perypetie Turbo – ślimaka, który zawsze marzył o biciu rekordów prędkości. Po wygraniu zawodów w Indianapolis życie małego ślimaka zmienia się i nabiera jeszcze większego tempa. Turbo wspólnie z przyjaciółmi z Ferajny Asów Szybko Tnącychi swoim bratem Czetem stawia czoło nowym rywalom i bierze udział w kolejnych wyścigach. Widzowie kreskówki przekonają się, że warto walczyć o swoje marzenia i można je zrealizować uparcie dążąc do celu. Pomaga w tym konsekwencja, pewność siebie i wsparcie przyjaciół.


Najważniejsze to robić to, co się kocha!


 


Serial został zrealizowany na fali popularności filmu kinowego „Turbo” i prezentuje nowe perypetie bohaterów znanych młodej widowni z wielkiego ekranu.


 


 


Udostępnij →