SERIAL TV PULS „LOMBARD. ŻYCIE POD ZASTAW” ZDOBYWA TELEKAMERĘ TELE TYGODNIA 2018!

 

„Lombard. Życie pod zastaw”, serial produkowany przez Telewizję Puls i Studio A, głosami widzów i czytelników „Tele Tygodnia” zdobył Telekamerę Tele Tygodnia 2018 w kategorii „Serial fabularno-dokumentalny”. Obecnie trwają zdjęcia do drugiego sezonu, którego premiera w TV Puls zaplanowana jest na 26 lutego. W roli głównej ponownie wystąpi Zbigniew Buczkowski, a partnerują mu m.in. Henryk Gołębiewski i Magdalena Waligórska-Lisiecka, która dołączyła do obsady sezonu drugiego.

 

Lombard. Życie pod zastaw to serial, który zdobył ogromną sympatię widzów TV Puls. Otrzymujemy wiele pozytywnych komentarzy na temat produkcji, jej popularność potwierdzają też wyniki oglądalności. Zwieńczeniem dotychczasowej współpracy Telewizji Puls i Studia A jest prestiżowa nagroda przyznawana przez czytelników Tele Tygodnia. Telekamera Tele Tygodnia 2018 dla najlepszego serialu fabularno-dokumentalnego to wspaniałe wyróżnienie, które mobilizuje nas wszystkich do jeszcze większej pracy nad Lombardem… – tak, aby nasi widzowie otrzymali kolejne znakomite, emocjonujące historie. Premiera sezonu drugiego już 26 lutego, wszystkich serdecznie zapraszam. – powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Zarządu Telewizji Puls.

 

Bardzo się cieszymy z tej nagrody pokazującej, że na rynku polskich seriali pojawił się kolejny poważny gracz – Telewizja Puls. Cieszymy się, że partnerstwo Studio A z Telewizją Puls przyniosło tej dynamicznie rozwijającej się stacji pierwszą Telekamerę za serial. Jesteśmy dumni z akceptacji widzów dla naszej produkcji, uważamy że ta nagroda jest przede wszystkim nagrodą dla wspaniałego zespołu twórczego i aktorskiego. – powiedział Maciej Strzembosz, współwłaściciel Studia A.

 

Anna Skowrońska, Prezes Studia A, dodała Telekamera Tele Tygodnia cieszy nas tym bardziej, ponieważ jest przyznawana przez widzów, od których cały czas otrzymujemy sygnały, że pokochali nasz serial, choć obejrzeli dopiero jeden sezon, a drugi, nowy, zobaczą już wiosną. Cieszymy się także, że to właśnie Telewizja Puls zobaczyła potencjał w serialu, jakiego do tej pory jeszcze nie było na rynku.

 

„Lombard. Życie pod zastaw” to pierwszy polski serial rozgrywający się w scenerii i w środowisku właścicieli lombardu. W roli głównej występuje Zbigniew Buczkowski, a partnerują mu m.in. Henryk Gołębiewski, Michał Chorosiński, Dominika Skoczylas, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska i inni. Do obsady drugiego sezonu dołączyła Magdalena Waligórska-Lisiecka, czyli pamiętna Wioletka z „Rancza”.

Obecnie trwają zdjęcia do drugiego sezonu. Będzie on liczył 52 odcinki.

Premiera już 26 lutego, tylko w TV Puls.

Udostępnij →