Tajemnicza spółka znowu przyprawi widzów o dreszczyk emocji! Scooby-Doo, Fred, Daphne, Velma i Kudłaty ponownie zmierzą się z niewyjaśnionymi zjawiskami. Już od 1 czerwca na kanale Boomerang widzowie będą mogli obejrzeć najbardziej scoobastyczne filmy animowane z psim detektywem w roli głównej.  

Boomerang zaprasza miłośników zagadek do oglądania przygód Freda, Velmy, Daphne, Kudłatego oraz Scooby’ego. Ta niezwykła paczka przyjaciół słynie ze swojej dociekliwości i talentu do pakowania się w tarapaty. Kto tym razem ukryje się za maską strasznego potwora, który sieje postrach w okolicy?

Brygada detektywów zajmie się między innymi tajemnicą ukrytego skarbu, do którego można dotrzeć, korzystając z wyjątkowej mapy, a także stanie oko w oko z pirackim duchem i rozprawi się z morską bestią. To nie wszystko! Ekipa rezolutnych bohaterów nie cofnie się też przed  upiorem, który straszy w starej operze oraz groźnym mechanicznym psem.

 „Scoobastyczne kino Boomeranga!” można oglądać już od 1 czerwca kanale Boomerang. Emisja od poniedziałku do niedzieli o godz. 18:30.

Udostępnij →