Priyanka Chopra to obecnie jedno z najgorętszych odkryć Hollywood! Piękna i utalentowana aktorka wywodząca się z Bollywood szturmem zdobywa czerwone dywany w Fabryce Snów. Jej międzynarodowa kariera dopiero się rozpoczyna więc warto dowiedzieć się o niej czegoś więcej!

 

Priyanka Chopra to 35-letnia piękność z Indii, która w 2000 roku zdobyła tytuł Miss World i zgodnie z niepisaną tradycją hinduskiego przemysłu filmowego spróbowała swoich sił na srebrnym ekranie. I była to zdecydowanie dobra decyzja! Od tego czasu prężnie rozwijała swoją karierę w Bollywood aby  następnie spróbować swoich sił w amerykańskim serialu „Quantico”, który nadał rozpędu jej karierze. W tym roku zadebiutowała również na srebrnym ekranie w Hollywood u boku przystojnego Zacka Efrona i bożyszcza filmów akcji Dweyna „The Rock” Jonsona w reaktywacji hitu lat 90’ – „Baywatch”! Od tego momentu Priyanka Chopra stała się jednym z najgorętszych nazwisk czerwonego dywanu sezonu!

 

Dwa sezony świetnego serialu i udział w kasowym filmie zdecydowanie otworzyły jej drogę do międzynarodowej kariery. Obecnie piękność Bollywood dostała angaż w dwóch kolejnych dużych produkcjach filmowych. U boku Jima Parsonsa i Clarie Danes zagra w dramacie „A kid like Jake” a wraz z wulkanem energii – Rebel Wilson wystąpi w komedii romantycznej „Isn’t it romantic”.

 

Pierwszy z planowanych filmów zostanie wyreżyserowany przez Silasa Howarda i sportretuje historię dwojga rodziców, którzy borykają się z kwestią niesformalizowanej płci psychicznej swojego dziecka. Druga z planowanych produkcji będzie natomiast prowadzona przez Todda Strauss-Schulsona, gdzie prócz Rebel Wilson zobaczymy również Adama Devine’a i Liama Hemswortha i będzie dotyczyć perypetii miłosnych młodej kobiety (Wilson), która poddaje się w swoich poszukiwaniach „tego jedynego” by jednocześnie zaplątać się w tajemniczą miłosną układankę.

 

Widać, że kalendarz Priyanki jest wyjątkowo napięty! Ale aktorka nie jest jedynie doceniana na polu zawodowym. Prestiżowy magazyn MAXIM docenił również jej orientalną urodę. W tym roku znalazła się w rankingu pisma poświęconemu 100 najgorętszym kobietom świata! Ranking otwiera super modelka Hailey Baldwin a wśród innych gwiazd znajdują się: piękność z serii o Harrym Potterze – Emma Watson, tegoroczna laureatka Oscara za rolę pierwszoplanową w filmie „La La Land” – Emma Stone, czy Dakota Jonson znana z roli w „50 twarzach Greya” jak i inna super modelka – Kendall Jenner. Priyanka Chopra również została wyróżniona i swój debiut rozpoczyna na 32. miejscu!

 

W polskiej telewizji gwiazdę można regularnie oglądać w produkcjach udostępnianych na kanale Bollywood HD! Tutaj można podziwiać pełen wachlarz jej umiejętności aktorskich w różnych rolach i gatunkach filmowych kina indyjskiego. W lipcu będzie można ją zobaczyć w aż 5 różnych filmach – „Deszcz”, „Zakochani Nieznajomi”, „Barfii”, „Powiedz, że mnie kochasz” i „Chamku”. Taka różnorodność filmowa na pewno pozwoli w pełni na docenienie jej talentu i poznanie wszystkich oblicz tej pięknej aktorki, co pozwoli na bliższe zapoznanie się z jej talentem, którego dalszy rozwój będziemy śledzić w hollywoodzkich produkcjach!

 

Tymczasem zapraszamy do oglądania Priyajnki na kanale Bollywood HD dostępnym w Vectra (332) oraz TOYA (132).

 

„Powiedz, że mnie kochasz”      21.07 o 13:00

„Chamku”                                         28.07 o 21:00

29.07 13:55

Udostępnij →