TATA MA PLAN, sezon 2
Man With A Plan, season 2
(21 odcinków po 30 minut)

© CBS

© CBS

PREMIERA 2 SEZONU: WTOREK 6 MARCA OD GODZ. 17:15 (3 ODCINKI)
Emisja: poniedziałek-piątek od godz. 17:15 (3 odcinki)
Serial Tata ma plan, w którym główną rolę gra nagrodzony Złotym Globem aktor Matt LeBlanc (Przyjaciele), opowiada historię małżeństwa, którego życie ulega drastycznej zmianie po tym jak żona przedsiębiorcy Adama Burnsa (Matt LeBlanc), Andi (Liza Snyder), po trzynastu latach przerwy wraca do pracy. W tej sytuacji mężczyzna jest zmuszony poświęcić się wychowaniu trójki ich dzieci. Początkowo Adam czuje się w pełni przygotowany do wzięcia większej odpowiedzialności za pociechy. Z czasem jednak, pełnoetatowy tata, zdaje sobie sprawę, że opanowanie tej trójki nie jest takie proste… Jednak, dzięki ogromnemu wsparciu ze strony małżonki i radom zaprzyjaźnionej pary rodziców, Adam bierze sprawy w swoje ręce i dochodzi do wniosku, że uda mu się pokonać wszystkie trudności.
Liza Snyder, zapytana o to, czego można spodziewać się po drugim sezonie odpowiada: Myślę, że najważniejszą rzeczą jest to, by serial dał widzom możliwość zabawy i śmiechu z ludźmi, których kochają i z którymi lubią spędzać czas. Śmiech jest najlepszym lekarstwem! Mam nadzieję, że to właśnie ludzie od nas otrzymują.
W serialu występują m.in.:  Matt LeBlanc (Przyjaciele), Liza Snyder (Podaj dalej), a także:  Stacy Keach, Matt Cook, Grace Kaufman, Matthew McCann, Hala Finley, oraz Kevin Nealon
Premiera drugiego sezonu Tata ma plan odbędzie się na FOX Comedy już we wtorek 6 marca o godz. 17:15!
SCENKI Z ŻYCIA sezon 3
Life in Pieces, season 3
(22 odcinki po 30 minut)

© 2017-2018 CBS Broadcasting Inc. Motion Picture

© 2017-2018 CBS Broadcasting Inc. Motion Picture

PREMIERA: NIEDZIELA 4 MARCA OD GODZ. 16:00 (2 odcinki)
Emisja: niedziele od godz. 16:00 (2 odcinki)
Scenki z życia to komediowy hit przedstawiający perypetie rodziny Shortów. W najnowszym sezonie ponownie będziemy mogli obejrzeć historie opowiedziane przez poszczególnych bohaterów, włączając w to seniora rodu, który właśnie kończy 70 lat (James Brolin) i jego żonę (Dianne Wiest), która zrobiłaby dosłownie wszystko dla tych, których kocha… tak długo jak jest się w stanie na to zgodzić, ich córkę (Betsy Brandt), która ma pełne ręce roboty z trójką swoich latorośli, syna (Thomas Sadoski), który właśnie poślubił miłość swojego życia oraz drugiego syna (Colin Hanks) wraz z żoną. Żeby wszystko było jeszcze bardziej zwariowane, najstarszy syn wraz z żoną mieszkają w rodzinnym domu wraz ze swoimi rodzicami.
W serialu występują m.in.: Colin Hanks (Fargo), Betsy Brandt (Masters of Sex, The Michael J. Fox Show), Thomas Sadoski (Newsroom), James Brolin (Wigilijny przyjaciel, Cyberatak), Dianne Wiest (Terapia) oraz: Zoe Lister-Jones, Dan Bakkedahl, Angelique Cabral, Niall Cunningham, Holly Barrett, Giselle Eisenberg, Hunter King.
Scenki z życia już od 4 marca o godz. 16:00 na FOX Comedy!
Udostępnij →