Polsat Viasat Explore to kanał dla prawdziwych mężczyzn. Tych, co robią wszystko na maksa – pracują, bawią się i odpoczywają. Dla zwykłych ludzi, którzy dokonują niezwykłych rzeczy. Kanał ceni takie osoby i z uwagą wsłuchuje się w opowiadane przez nie historie, dlatego eksponowaną propozycję wrześniowej ramówki stanowić będzie współprodukowany przez Viasat World program „Pomysły genialne i absurdalne”, prezentujący niebanalne sposoby rozwiązywania codziennych problemów.

 

Rozpalanie grilla przy użyciu chipsów, temperowanie ołówka wiertarką, wyprowadzanie psa za pomocą drona… Seria dokumentalna „Pomysły genialne i absurdalne” przedstawia niekonwencjonalne podejście do radzenia sobie z nie zawsze sprzyjającą nam rzeczywistością. W programie prezentowane są najpopularniejsze
i najzabawniejsze filmy z sieci nadesłane przez widzów z całego świata. Ich tematyka obejmuje szeroki zakres kategorii, m.in.  gotowanie, majsterkowanie i survival. W każdym odcinku przedstawiany jest konkretny problem, a finałowa sztuczka zostanie odtworzona przez specjalistów – pirotechnika, chemika i inżyniera Mike’a Sansoma oraz jego króliki doświadczalne: Marcusa Bronzy’ego i Stephena Granta. Atrakcyjny dobór tematów, poczucie humoru, ale też i wnikliwe, naukowe podejście do prezentowanych zagadnień stanowi gwarancję intrygującej i inteligentnej rozrywki dla wymagającego widza.

 

Pomysły genialne i absurdalne

Premiera w poniedziałek 3 września, godz. 19.00

Sezon: 1

Liczba odcinków: 10 x 30 min

Gatunek: Dokument/ reality show/ nauka/ komedia

Tytuł oryginalny: How Hacks Work

Rok: 2017

Udostępnij →