Finałowy odcinek programu „Rolnik szuka żony” zbliża się wielkimi krokami. Jedno jest już pewne – emocji nie zabraknie. Pojawią się w nim wszyscy rolnicy oraz ich kandydatki. Premiera już w niedzielę 2 grudnia w Jedynce o godz. 21.15.

W piątej edycji programu nie zabrakło miłosnych uniesień, wybuchów wielkiej namiętności, dramatycznych rozstań oraz nieoczekiwanych zwrotów akcji. W ostatnim, finałowym odcinku widzowie będą świadkami rozstrzygających decyzji miłosnych.

W piątym sezonie widzowie śledzili  poszukiwania drugich „połówek” przez pięciu rolników. Łukasz szukał tej jedynej spośród trzech kandydatek: Agaty Iwony i Pauliny. Grzegorz zaprosił do siebie: Dorotę, Martynę i Monikę.  Janek: Elżbietę, Marię i Małgorzatę. Krzysztof: Ewelinę, Katarzynę i Jessicę. O miejsce w sercu Marka ubiegały się Aleksandra, Aneta
i Joanna.

Sercowe perypetie rolników od początku sezonu przyciągały przed telewizory miliony widzów. Program emitowany w ostatnią niedzielę 25 listopada w TVP1 obejrzało 4,3 mln widzów (27,3% udz.).

Dzięki udziałowi w programie ślub wzięły już cztery pary, urodziła się czwórka dzieci. Jak tym razem potoczą się losy uczestników?

Odcinki programu „Rolnik szuka żony” dostępne są na portalu www.vod.tvp.pl. Dodatkowe informacje, galerie zdjęć, materiały z planu i zza kulis można znaleźć w serwisie www.rolnikszukazony.vod.tvp.pl

Finał programu „Rolnik szuka żony” 2 grudnia, godz. 21.15 w TVP1

Udostępnij →