Katowice, 10 stycznia 2017 r. – Nowy Rok nabiera już tempa, jedni coś zakończyli, inni zaczynają czy postanawiają. Nie inaczej jest również w telewizji JAMBOX. Przełom roku przyniósł szereg zmian w ofercie, w tym m.in. kanały 2×2, Super POLSAT, czy POLSAT Fight HD.  

Między Świętami a Nowym Rokiem abonenci telewizji JAMBOX mogli cieszyć się już wersją HD programu BBC Lifestyle. Ponadto kanał POLSAT Fight HD zastąpił Orange Sport, a Super POLSAT  – CBS Drama. Usunięte kanały zakończyły nadawanie z dniem 31 grudnia 2016 roku. Z oferty usunięty został ponadto kanał Medical Channel – spółka jego nadawcy jest obecnie w likwidacji.

Rozszerzeniu za to uległa oferta dla najmłodszych. Kanał 2×2 HD uzupełnił bowiem pakiet tematyczny Więcej Bajek. Zgodnie z zapowiedzią nadawcy, kanał będzie obfitował w niewidziane wcześniej w Polsce animacje, dawno nieemitowane klasyki, teledyski i programy o grach wideo.

Miłośnicy e-sportu mogą z kolei śledzić już rozgrywki e-sportowe oraz materiały pochodzące z gier wideo, przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę na kanale e-sport HD.

Ponadto niebawem w ofercie telewizji jako całkiem nowy, dodatkowy kanał pojawi się POLSAT Sport News HD, a TVN Meteo Active zmieni się w HG TV – Home & Garden TV, najpopularniejszy amerykański kanał lifestyle’owy.

– To dopiero początek programowych (i nie tylko) zmian. Rozpoczynamy 2017 rok z nowymi planami, postanowieniami i pomysłami, ale także z ciekawością telewizyjnej rzeczywistości. Życzymy wszystkim aktualnym i potencjalnym abonentom telewizji JAMBOX wszystkiego dobrego w Nowym Roku, nowych wyzwań, realizacji planów i pięknych emocji przed małym ekranem – mówi Bartłomiej Czardybon, prezes zarządu SGT S.A., operatora telewizji JAMBOX.

Pakiety dodatkowe, m.in. takie jak Więcej Bajek mogą zostać dokupione do pakietów podstawowych: Wielotematyczny HD i Wielotematyczny Super HD. Zamówienia można dokonać bezpośrednio z pilota, w dowolnym czasie, bez telefonu, bez Internetu, bez wizyty w punkcie sprzedaży.

Usługi telewizyjne pod marką JAMBOX są oferowane w ramach oferty „IPTV dla ISP” przez SGT S.A. i Interaktywny Dom.

 

Udostępnij →