Inea

Już dzisiaj, 7 grudnia Abonenci INEA będą mogli obejrzeć nowe kanały. Wśród nich znajdują się Metro, WP oraz NOWA TV. W ramówce tych programów na pewno nie zabraknie ciekawych filmów, seriali oraz bieżących informacji.

Abonenci Pakietów Start HD, Komfort HD oraz i Ekstra HD   mogą cieszyć się nowymi kanałami, które od dzisiaj są dostępne w telewizji INEA. Wśród nich znajduje się Metro, którego nadawcą jest Green Content należący do Agory. W ramówce będzie można zobaczyć między innymi audycje o tematyce muzycznej tworzone wspólnie z rozgłośniami muzycznymi Grupy Agora (Radio Pogoda, Radio Złote Przeboje, Rock Radio). Widzowie zobaczą również programy publicystyczne realizowane razem z  Gazetą Wyborcza oraz Radiem TOK FM, np. „Crash test Dominiki Wielowieyskiej”, w którym dziennikarka będzie rozmawiać ze swoimi gośćmi podczas jazdy samochodem. Program Metro będzie można obejrzeć na kanale 27.

NOWA TV to ogólnodostępna, bezpłatna telewizja skierowana do całej rodziny. W swojej ofercie posiada programy o charakterze rozrywkowym, informacyjnym oraz seriale i filmy fabularne, jak również atrakcyjne propozycje dla dzieci.  NOWA TV jest stacją blisko widza, oferującą rozrywkę na najwyższym poziomie, a tematy podejmowane w programach publicystycznych oraz informacyjnych dotyczą najważniejszych kwestii, interesujących widzów z każdego zakątka Polski. NOWA TV będzie dostępna na pozycji 26.

W ramówce WP nie zabraknie programów informacyjnych, nadawanych od poniedziałku do piątku o godzinie 9:00 i 10:00. Dodatkowo na antenie nowego kanału będzie można oglądać dokument „Młodzi Lekarze” oraz seriale „Sześć sióstr” i „World’s Best Chefs” czy „Kobiety w czerni”. W soboty i niedziele o 16.30 będzie można oglądać reality-show „Love It Or List It Vacation Homes”, a już o 19.25 dokumentalną serię „Milioner na stażu”. Ponadto w soboty o 20.25 ramówkę wypełni serial „B&B”, a o 22.15 serial „Orphan Black”. WP będzie można oglądać na pozycji 28.

Udostępnij →