Już po raz dziewiąty przyznane zostały doroczne nagrody Polish Golf Awards. Wśród laureatów znalazła się platforma nc+, która otrzymała wyróżnienie za zaangażowanie w promocję golfa w Polsce.

 

To już drugi rok z rzędu, kiedy środowisko ekspertów i pasjonatów golfa docenia wkład nc+ w propagowanie tej dyscypliny sportu w naszym kraju. Przed rokiem wyróżnienie trafiło również do komentującego golf w CANAL+ SPORT Jacka Persona.

 

Platforma od 2014 roku prezentuje w swoich kanałach zawody golfowe. Tylko na jej antenach można w tak szerokim zakresie oglądać relacje z tej dyscypliny sportu. Widzowie nc+ rocznie mogą śledzić ponad 40 turniejów z całego świata. Na transmisje składa się cykl European Tour oraz dwa z czterech najważniejszych turniejów wielkoszlemowych – USA PGA Championship i US Open. Zawody komentują Jacek Person, zawodnik, trener i propagator golfa w Polsce oraz Andrzej Person, pasjonat golfa, dziennikarz, wieloletni senator RP, były rzecznik prasowy Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

 

Nagrody PGA – Polish Golf Awards są przyznawane corocznie od 2007 roku. Plebiscyt, którego organizatorem jest agencja marketingu sportowego ABK Sport, jest podsumowaniem sezonu i zarazem jednym z najważniejszych wydarzeń golfowych w Polsce. Od 2015 roku Polish Golf Awards istnieje jako niezależny program, mający na celu nagrodzenie osób, instytucji, pól i ośrodków, które wyróżniają się na polskiej scenie golfowej. Nagrodzeni zostają, m.in. zawodnicy, którzy wyróżnili się w turniejach, firmy zaangażowane w promocję tej dyscypliny sportu oraz najbardziej atrakcyjne pola golfowe w naszym kraju. Krótka lista nominowanych wyłaniana jest spośród wszystkich zgłoszeń w głosowaniu internautów. Następnie Jury, złożone ze znawców golfa reprezentujących wszystkie środowiska (trenerzy, właściciele pól, gracze, przedstawiciele klubów), wyłania zwycięzców.

 

W tym roku obok platformy nc+ nagrodzeni zostali m.in.:

 

 • Kuba Dymecki – Postęp Roku
 • Adrian Meronk – Golfista Roku
 • Martyna Mierzwa – Golfistka Roku
 • Wacław Leszkiewicz – Trener Roku
 • Nimrod Tavi – Najbardziej Wpływowa Osoba
 • William Siwek – Golfowy Innowator Roku
 • Gradi Golf Club – Dom Klubowy
 • Klub Golfowy Lisia Polana – Restauracja Roku
 • Modry Las Golf Club – Pole Golfowe Roku

   

  Pełna lista nominowanych i zwycięzców oraz relacja zdjęciowa na : www.pgaawards.pl

  Organizator: ABK Sport – agencja marketingu sportowego www.abksport.pl

   

  W najbliższych dniach na antenach kanałów sportowych nc+ transmitowany będzie turniej Omega Dubai Desert Classic. Relacje zaplanowane zostały od czwartku, 4 lutego do niedzieli, 7 lutego. Widzowie nc+ zobaczą w tym czasie łącznie blisko 15 godzin transmisji.

Udostępnij →