nc

Z okazji dnia nauczyciela w środę, 14 października o godz. 14:45 w teleTOON+ odbędzie się polska premiera filmu „My Little Pony: Equestria Girls – Friendship Games”. To najnowsza produkcja Hasbro o znanych na całym świecie kucykach, które w  filmie przenoszą się do alternatywnego świata i przemieniają w nastolatki. Tym razem przyjaciółki będą walczyły o pierwsze miejsce w zawodach sportowych, zmierzą się z własnymi słabościami i dziewczyną niezwykle przypominającą… Twilight Sparkle. To nowa opowieść o magii przyjaźni i walce dobra ze złem.

 
My Little Pony: Equestria Girls – Friendship Games 
Emisja: w środę, 14 października o godz. 14:45

 

My Little Pony: Equestria Girls – Friendship Games(72’) 

 

(My Little Pony: Equestria Girls – Friendship Games)

 

film animowany,USA, 2015

 

© HASBRO

 

Emisja:w środę, 14 października o godz. 14:45

 

 

 

W przyjaźni siła! Najnowszy film o kultowych kucykach z serialu „My Little Pony” to opowieść o magii przyjaźni i walce dobra ze złem.

 

 

 

W liceum Canterlot  odbywają się Igrzyska Przyjaźni, zawody sportowe o bardzo długiej tradycji. Rainbow Dash, Applejack, Pinkie Pie, Rarity i Fluttershy walczą o pierwsze miejsce w różnych dyscyplinach z bardzo mocnymi rywalkami z Akademii Crystal Prep. Tymczasem w przeciwnej drużynie znajduje się dziewczyna niezwykle przypominająca… Twilight Sparkle. Sunset Shimmer zostaje poproszona o kontrolowanie magii, która coraz częściej pojawia się w szkole, ponieważ dyrektorka Luna nie chce, aby uczennice z Canterlot zostały posądzone o nieuczciwą grę. 

 

 

 

Czy przyjaciółki liceum Canterlot zwyciężą? I kim właściwie jest odpowiedniczka Twilight Sparkle ze świata ludzi?

 

 

 

 

 

Udostępnij →