To jeden z największych sukcesów kinowych premier tego roku! Wyprodukowana przez TVN komedia romantyczna „Listy do M. 3” pobiła właśnie kolejny rekord! Trzecią część filmu obejrzało już ponad 2100 000 widzów!

 

cid:image002.jpg@01D35C88.8794F430„Listy do M. 3” wciąż przyciągaj± tłumy widzów. Po trzecim weekendzie na ekranach, dystrybuowany przez Kino ¦wiat film, przekroczył frekwencyjny pułap 2 milionów widzów i tym samym dołączył do wąskiego grona produkcji, którym – na przestrzeni ostatniej dekady – udała się ta sztuka. Obecny wynik produkcji to 2 100 654 widzów, a film po raz trzeci z rzędu znajduje się na szczycie polskiego box office.

 

„Listy do M. 3” to komedia romantyczno-świąteczna, której akcja dzieje się w dniu Wigilii Świąt Bożego Narodzenia. W obsadzie filmu znalazły się największe gwiazdy polskiego kina.  W najnowszej części, obok Wojciecha Malajkata, Agnieszki Dygant, Piotra Adamczyka oraz Tomasza Karolaka, zagrali także: Magdalena Różczka, Borys Szyc, Danuta Stenka, Iza Kuna, Filip Pławiak, Katarzyna Zawadzka, Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Stanisława Celińska, Marcin Kwaśny i Grażyna Szapołowska. Reżyserem filmu jest Tomasz Konecki, twórca takich hitów jak „Lejdis” czy  „Testosteron”. Producentem jest TVN, dystrybutorem Kino ¦wiat.

„Listy do M. 3” powstały na podstawie scenariusza Marcina Baczyńskiego i Mariusza Kuczewskiego. Reżyserem filmu jest Tomasz Konecki, autorem zdjęć Marian Prokop. Kierownikiem produkcji został Przemysław Malec, a producentką tytułu Marta Grela-Gorostiza. Ten wyprodukowany przez TVN cykl komedii Świątecznych znalazł się w czołówce najchętniej oglądanych polskich produkcji ostatnich lat. Pierwszą część filmu „Listy do M.” w 2011 roku obejrzało ponad 2,5 miliona Polaków. Z kolei  „Listy do M.2” w 2015 roku zdobyły blisko 3 milionową publiczność.

Prezentujemy najnowszy, niepublikowany dot±d materiał wideo z gwiazdami produkcji. A w nim Agnieszka Dygant, Tomasz Karolak, Magdalena Różczka i inni podpowiadaj±, jak zbliżyć się do nieznajomego.

Udostępnij →