Startują nowe linie lotnicze Jackpot! LA do Vegas już w sobotę 3 lutego na FOX Comedy!

Widzowie FOX Comedy będą mieli okazję wybrać się w podróż z LA do stolicy hazardu Las Vegas wraz z członkami niezwykle specyficznej załogi samolotu linii o wymownej nazwie – Jackpot (najwyższa stawka). Co weekend czekają ciekawe, nieprawdopodobne, lekko przerażające historie, w których nie zabraknie dobrego humoru!
Wśród załogi poznamy emocjonalną i wybuchową stewardessę Ronni (Kim Matula), która nie do końca jest pewna czy robi w życiu to, czego by chciała; nieco egoistycznego, lubiącego być w centrum uwagi, mającego poczucie humoru zrozumiałe tylko dla siebie, pilota samolotu Dave’a (Dylan McDermott), a także specyficznego, ale zafascynowanego swoją pracą stewarda Bernarda (Nathan Lee Graham). To tylko niektóre z postaci, które zachwyciły amerykańskich widzów już w premierowym odcinku tej produkcji.
© 2018 Fox and its related entities.  All rights reserved.

© 2018 Fox and its related entities.  All rights reserved.

Kim Matula, uznawana za wielkie odkrycie serialu, w jednym z wywiadów opowiadała o tym jak bardzo cieszy się, że w końcu nie musi grać głupiej blondynki, a serial LA do Vegas całkowicie odmienił ścieżkę jej kariery. Granie takiej postaci, która nie boi się wyrazić swojej opinii, dąży do tego, co chce osiągnąć i jest w tym również bardzo uczciwa – jest bardzo pokrzepiające. Ronnie utrzymuje w ryzach każdego człowieka na pokładzie. Gdyby nie ona, to wszystko by się rozpadło!
Zabawnym historiom załogi linii Jackpot nie będzie granic! Co zrobić, jeśli główny pilot łamie nadgarstek, a jedyną osobą, która może go zastąpić na pokładzie jest znienawidzony przez niego kapitan Steve (Dermot Mulroney)? Tego nie będziemy zdradzać, ale umieszczenie na jednym planie Dylana McDermotta i Dermota Mulroneya miało być swego rodzaju żartem ze strony twórców produkcji. Aktorzy są bowiem nagminnie ze sobą myleni i nikt dotychczas nie wpadł na to, by umieścić ich razem chociażby w jednej scenie.  Element rywalizacji między tymi bohaterami nadaje serialowi jeszcze bardziej komicznego wyrazu.
Załoga to tylko część bohaterów serialu, bo nie możemy zapominać także o jego ekscentrycznych pasażerach, którzy w każdy weekend wybierają się w podróż z Los Angeles do Las Vegas z jednym celem w głowie – wygrać w kasynie! Niektórzy jeszcze przed poderwaniem maszyny do lotu potrafią swoim zachowaniem dać innym w kość.
© 2018 Fox and its related entities.  All rights reserved.

© 2018 Fox and its related entities.  All rights reserved.

W nowym serialu komediowym producentów Willa Ferrella (Legenda telewizji, Elf), Adama McKaya (The Big Short), Lona Zimmeta (Unbrekable Kimmy Schmmidt) i Steve’a Levitana (Współczesna rodzina) występują m.in.: Dylan McDermott (Kancelaria adwokacka, American Horror Story), Kim Matula (UnREAL), Ed Weeks (Świat według Mindy), Nathan Lee Graham (Wielki powrót, Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta), a także Olivia Macklin (Młody Papież) oraz  Peter Stormare (Big Lebowski, Prison Break).
Dwuodcinkowa premiera LA do Vegas nadleci na FOX Comedy w sobotę 3 lutego o godz. 21:05!
Udostępnij →