Disney Channel

NOWE SERIALE

 

W tym miesiącu aż dwa nowe seriale! Hank Zipzer to zwyczajny chłopiec dorastający w Nowym Jorku, który został obdarzony genialnym umysłem. Tego serialu o młodym geniuszu nie możesz przegapić. A następnie zapraszamy do Horronin, miasta, w którym dzieją się bardzo tajemnicze rzeczy, gdzie ludzie staja się świadkami zjawisk paranormalnych, gdzie kontrolę sprawują tajemne moce. Poznaj trzech nastolatków, którzy spróbują uratować miasto przed zagładą. Zobacz też specjalny blok programowy – Za kulisami – w którym przed Waszymi ulubionymi serialami będą emitowane teledyski z superprzebojami.

 

 

Disney Junior

 

NOWE ODCINKI

Oglądaj nowe odcinku swojego ulubionego serialu – Jej Wysokość Zosia. Mała dziewczynka powraca, aby dalej uczyć się, jak być prawdziwą księżniczką. Premierowe odcinki także w czwartym sezonie programu ART ATTACK. A czy znasz już Ninę, której zawsze chce się siusiu w nieodpowiednim momencie? Zobacz, jakie przygody czekają na nią tym razem w krótkometrażówkach Nina musi siusiu.  Następnie zapoznaj się z Limonką i Kruczkiem, którzy dołączają do rodziny Disney Junior.

 

 

Disney XD

 

NOWE PRZYGODY

Star Wars Rebelianci powracają do Disney XD. Nadszedł czas na kolejny etap szkolenia Jedi. W tym celu Kanan i jego uczeń – Ezra – wybierają się na poszukiwania antycznej świątyni Jedi w Lothal. Oglądaj tez przygody Kirby’ego Bucketsa, który marzy o byciu sławnym animatorem. Kirby ma też niespotykany dar – postacie, które rysuje ożywają. Wybierz się z nimi w podróż pełną nieprzewidywalnych zdarzeń. Przez cały miesiąc oglądaj filmy – Piorun, Sky High,  Uczeń czarnoksiężnika, Toy Story 3 i Planeta skarbów.

 

Udostępnij →