disney

Disney Channel

 disney1.png

SUPERBOHATERKA

Popołudnie z kreskówkami to gratka dla fanów animacji. W codziennym bloku programowym możesz oglądać seriale – Amerykański smok Jake Long, Super Baloo, 7k i premierowo Miraculum: Biedronka i Czarny Kot. Marinette nie jest zwykłą dziewczyną, a Adrien zwykłym chłopakiem. Oboje po szkole zamieniają się w superbohaterów i walczą ze stworami, które chcą zniszczyć Paryż. Nie przegap też premiery filmu Disney Channel – Moja niewidzialna siostra – naukowy projekt Cleo sprawia, że jej siostra staje się niewidzialna. Czy nastolatce uda się uratować siostrę? W filmie wystąpi Rowand Blanchard znana z serialu Dziewczyna poznaje świat.

 

Miraculum: Biedronka i Czarny Kot – od 8.02 o 17:05

Moja niewidzialna siostra – 26.02 o 18:00

Popołudnie z kreskówkami – codziennie od 15:00

 

Disney Junior

 dISNEY jUNIOR_LOGO

HAKUNA MATATA

Premiera serialu – Złotowłosa i Miś – w którym przygody toczą się w bajecznym lesie. Złotowłosa i Miś wspólnie odkrywają nową drogę, poruszając się pomiędzy dzikim i oswojonym, zabawą i odpowiedzialnością, egoizmem i troską. Fabuła i uczenie się odpowiadają na potrzeby dziecięcego zmysłu przygody oraz odkrywania. Ponadto historie prosto z Afryki  Król lew 2: Czas Simby i Król Lew 3: Hakuna matata. Spotkaj się z Simbą, Timonem i Pumbą. Tych filmów nie można przegapić.

 

Złotowłosa i Miś  – soboty o 8:30

Król lew 2 i 3 – soboty o 15:25

 

Disney XD

 disney xd

CZWARTY SEZON SUPA STRIKAS

Do Disney XD dołączają Kornisz i Fistach – tych dwóch kumpli w zaskakujący sposób pokaże Wam, jak być najbardziej oryginalnym z oryginalnych oraz jak cieszyć się nawet najmniejszym zwycięstwem. Supa Strikas wracają na kanał Disney XD z czwartym sezonem i nowiutkimi odcinkami. Czeka na Ciebie jeszcze więcej sportowych emocji. Nie przegap też niesamowitego finału 2 sezonu serialu Oddział specjalny!

 

Supa Strikas – soboty o 9:00

Kornisz i Fistach – codziennie od 29.02 do 16:35

Oddział specjalny – 22.02 o 20:20 finał 2 sezonu

Udostępnij →