Tajemniczy duch grasujący po berlińskim domu, dawne i nigdy niewyjaśnione zbrodnie, zagadki czekające na rozwiązanie od stu lat… To – i wiele więcej – w najnowszym serialu Mój kumpel duch. Dwójka nastolatków prowadzi niezwykłe śledztwo – pomóż im je rozwiązać! Wszyscy fani przygód rodzeństwa Dippera i Mabel doczekają się drugiego sezonu ich przygód w serialu Wodogrzmoty Małe. Oprócz tego w przerwie świątecznej mnóstwo filmów ze śniegiem w tle – Śnięty Mikołaj, Śnięty Mikołaj 2, Noc wigilijna, Odlotowy prezent gwiazdkowy!

Mój kumpel duch, od 13.12 o 10:30

Wodogrzmoty Małe, od 6.12 o 10:00

Przerwa świąteczna – Śnięty Mikołaj,Śnięty Mikołaj 2, Noc wigilijna, Odlotowy prezent gwiazdkowy

 

 

Disney Junior

Doktor Dosia otwiera swoją Szkołę Medyczną na całe dwa tygodnie! Włącz Disney Junior i dowiedz się, kim są: pielęgniarka, okulista, laryngolog i inni specjaliści. Zobacz, jak to jest być pacjentem na ostrym dyżurze u Doktor Dosi. Kubuś i przyjaciele mają dla Ciebie podwójną porcję piosenek na każdy dzień. Czy zaśpiewasz razem z nimi? Do tego nowe odcinki Gumisiów, Chipa i Dale’a, Kaczych opowieści oraz Wróżek. W przerwie świątecznej – specjalnie dla widzów Disney Junior – codzienna ogromna dawka filmów: Grufołak, Dziecko Grufołaka, Kaczorek szczęściarz, Zakochany kundel i wiele innych.

Szkoła Medyczna Dosi Maskotek, 8-21.12 o 9:30

Gumisie, Kubuś i przyjaciele, Chip i Dale, Kacze opowieści, Wróżki

Grufołak, Dziecko Grufołaka, Kaczorek szczęściarz, Zakochany kundel

 

Disney XD

 

Kto z Was nie lubi siedmiu krasnoludków – Mędrka, Gburka, Śpioszka, Wesołka, Nieśmiałka, Apsika i Gapcia? Nie przegapcie premiery nowego superserialu 7K, w którym siedem różnych osobowości codziennie walczy, by ocalić Lubigród przed złymi zamiarami Niecnych.  A czy znacie już film Inspektor Gadżet o Johnie Brownie, który po wypadku i operacji staje się niezwyciężonym policjantem walczącym ze złem? Nie możecie tego przegapić! W filmie Czarna lista Świętego Mikołaja dwa elfy podają Mikołajowi zatrute jedzenie. Sprawdź, czy jest jeszcze szansa na ocalenie Świąt? Obejrzyj też najnowsze odcinki seriali: Max Steel, Mega Spider-Man i Supa Strikas w specjalnym bloku programowym. Nie zapomnij zobaczyć ekskluzywnego materiału z wyjątkowym gościem specjalnym w Star Wars Rebelianci: Iskra Rebelii.

7K, 6.12 o 9:30, od 8.12 o 15:25

Czarna lista Świętego Mikołaja, 1.12 o 14:30

Max Steel, Mega Spider-Man, Supa Strikas, codziennie o 14:30

Inspektor Gadżet, 7.12 o 9:05

Star Wars Rebelianci: Iskra Rebelii 31.12 o 16:10

Udostępnij →