Disney Channel

 disney1.png

FINAŁ „Violetty”

W tym miesiącu emocjonujący finał 3 sezonu Violetty. Zobacz, jak zakończy się najpopularniejszy serial dla nastolatek. Ponadto na widzów Disney Channel czeka specjalne pasmo filmowe. Codziennie o 18:00 oglądaj filmowe hity Disneya, a w nim m.in. Iniemamocni, Mój brat niedźwiedź, Chihuahua z Beverly Hills 3 orazKsiężniczka i żaba. Dla fanów To nie ja premiera drugiego sezonu serialu. Paczka przyjaciół powraca, aby zabrać widzów w kolejne zwariowane przygody.  W każdym odcinku licealiści starają się dociec, jak wplątali się w komiczne i absurdalne sytuacje.

Violetta – finał sezonu, 12.06 o 16:00

Pasmo filmowe, codziennie o 18:00

To nie ja – sezon 2, codziennie od 15:06 o 15:00

 

Disney Junior

 dISNEY jUNIOR_LOGO

Lato w Disney junior

Zacznij lato z Disney Junior! Zostań z nami i przeżyj najlepszą przygodę pod słońcem ze specjalnym blokiem programowym, w którym zobaczysz siedem superseriali Disney Junior: Jej Wysokośc Zosia, Jake i Piraci z Nibylandii, Miles z przyszłości, Klinika dla pluszaków, Henio Tulistworek, Klub przyjaciół Myszki Miki oraz Szeryf Kaja na Dzikim Zachodzie. Wszystkich fanów filmów Disneya zapraszamy na latający dywan, którym wyruszymy w podróż z Aladynem. W tym miesiącu aż trzy filmy – Aladyn, Aladyn: Powrót Dżafara oraz Aladyn i Król Złodziei.

 

Lato w Disney Junior, codziennie od 27.06 o 9:00

Aladyn, co niedzielę od 7.06 o 10:25

 

 

Disney XD

disney xd 

Pierwszy film Disney XD

W Disney XD premiera pierwszego filmu Disney XD – Wszystkie kłamstwa Jacka. 15-letni Jack Parker ma wszystko, o czym marzy każdy nastolatek – jest najpopularniejszym chłopakiem w szkole, żyje w zgodzie z rodzicami i staje przed wielką szansą zdobycia sławy. Problem w tym, że chłopak ciągle kłamie… Co się wydarzy, gdy jego kłamstwa okażą się prawdziwe? Nie przegap w Disney XD. Ponadto świętujemy Dzień Ojca w bardzo odległej galaktyce. Przez cały dzień specjalne odcinki Star Wars poświęcone najbardziej znanemu tacie we wszechświecie – Datrhowi Vaderowi.

 

Wszystkie kłamstwa Jacka, 20.06  o 9:00

Dzień Ojca, 23.06

Udostępnij →