Przed nami wielki finał trzeciej edycji kulinarnego show TVP2. Jakie zadania czekają uczestników walczących o nagrodę główną?  

Dziesięć tygodni zmagań, prawie tona mąki i pół tony cukru wykorzystane do wypieków oraz ponad 100 godzin spędzonych na planie – trzecia edycja „Bake Off – Ale Ciacho!” dobiega końca. Już dziś o 21:50 w TVP2 poznamy zwycięzcę, który zgarnie nagrodę główną – tytuł Polskiego Mistrza Wypieków oraz 50 tysięcy złotych!

Przypomnijmy, że o wygraną walczy troje uczestników – Sylwia Bała, Tomasz Bączkowski i Daniel Coceaning. Każde z nich będzie musiało wykonać dwa torty na iście mistrzowskim poziomie – trzypoziomowy hidden cake oraz tort z lustrzaną glazurą!

W finałowym starciu uczestnikom kibicować będą ich rodziny i przyjaciele, wszyscy uczestnicy 3. edycji „Bake Off – Ale Ciacho!”, jurorzy Krzysztof Ilnicki i Michał Bryś oraz prowadzące Marcelina Zawadzka i Kasia Kołeczek.

Kto zwycięży najbardziej apetyczny program w telewizji i otrzyma tytuł Polskiego Mistrza Wypieków i 50 tysięcy złotych? Przekonamy się już dziś o godzinie 21:50 w TVP2.

Udostępnij →