Telewizja Puls, trzecia największa telewizja komercyjna w Polsce, nadawca kanałów TV Puls i PULS 2, rozbudowuje swoją strukturę o Dział Rozwoju Biznesu. Zarządza nim nowo zatrudniony Jan Frelek, pełniąc funkcję Dyrektora ds. Rozwoju Biznesu i raportując bezpośrednio do Dariusza Dąbskiego, Prezesa Zarządu Telewizji Puls.

 

Prace Działu Rozwoju Biznesu w Telewizji Puls skoncentrowane będą przede wszystkim na poszerzeniu oferty z pogranicza rozrywki, technologii i on-line. Cieszę się, że do zespołu Telewizji Puls dołączył Jan Frelek, który będzie zarządzał pracami działu. Jego doświadczenie i osiągnięcia zawodowe przyczynią się do rozwoju Telewizji Puls w nowych obszarach biznesowych. O pierwszym projekcie niebawem będziemy komunikować. – powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Zarządu Telewizji Puls.

 

Głównym zadaniem Jana Frelka jako Dyrektora ds. Rozwoju Biznesu będzie inspirowanie i koordynowanie rozwoju nowych obszarów działalności Telewizji Puls, w szczególności w zakresie nowych technologii, rozwoju oferty online i aplikacji.

 

Jan Frelek doświadczenie zawodowe na podobnych stanowiskach zdobywał m.in. w Era (dziś T-Mobile), 3way Sp. z o.o., ITI Neovision, nc+, TVN, adb. W ostatnich latach, w ramach własnej firmy Digital.Biz.pl, pełnił funkcję doradczą w zakresie strategii i rozwoju biznesu w obszarach broadcast media i Telecom.

 

Udostępnij →