stg

 

Zaledwie pięć dni od dodania kanałów Eleven i Eleven Sports do oferty JAMBOX, oba kanały zostały wprowadzone również do usługi JAMBOX online. Abonenci platformy mogą zatem przeżywać sportowe emocje nie tylko przed ekranem telewizora, ale też na komputerze i urządzeniach mobilnych.

Dostęp do kanałów Eleven HD i Eleven Sports HD w ramach usługi mobilnej nie jest związany
z dodatkowymi opłatami ze strony abonenta. Sportowe kanały uzupełniły na początku listopada ofertę usługi JAMBOX online, która dziś obejmuje już blisko 110 kanałów. 

Eleven to kanał sportowy w całości poświęcony piłce nożnej z najwyższej półki. Relacjonuje na żywo takie rozgrywki, jak hiszpańska Liga BBVA, francuska Ligue 1, belgijska Jupiler Pro League, szkocka SPFL czy angielskie FA Cup, Championship i Capital One Cup. Stacja pokazuje także magazyny największych klubów piłkarskich.

Kanał sportowy Eleven Sports ma w swojej ofercie transmisje z wielkich i popularnych wydarzeń sportowych. Należą do nich, między innymi, Formula 1®, turnieje tenisowe z cyklu ATP 250, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, futbol amerykański NFL, koszykarska Liga Basket Serie A oraz mecze piłki nożnej, które nie mieszczą się w ramówce Eleven.

JAMBOX online to możliwość oglądania wybranych kanałów z oferty telewizji JAMBOX na urządzeniach typu: komputer stacjonarny, laptop, tablet, smartfon. JAMBOX online to usługa w rodzaju cyfrowego multiroomu, z tą różnicą, że dostępna jest na ekranach innych niż ekran telewizora.

Z usługi korzystać mogą wyłącznie aktywni abonenci usługi telewizyjnej JAMBOX z  wykupionym Pakietem Wielotematycznym lub wyższym.

Pełna oferta programowa usług telewizyjnych oferowanych pod marką JAMBOX dostępna jest na: www.jambox.pl.

Udostępnij →