W marcu na antenie telewizji NOWA TV pojawią się największe gwiazdy Hollywood. W cyklu „Gwiazdorskie poniedziałki” widzowie zobaczą m.in. Sharon Stone, Russella Crowe’a, Leonardo Di Caprio, Morgana Freemana, Anthony’ego Hopkinsa oraz Brada Pitta.  W marcu NOWA TV w cyklu „Gwiazdorskie poniedziałki” co tydzień zaprezentuje swoim widzom filmy uznanych reżyserów, z fantastyczną obsadą aktorską, pełne inspirujących historii i ciekawych bohaterów.   6 marca cykl roz­pocznie obraz Sama Raimiego, reżysera filmowego wszystkich 3 części hitu „Spider-Man” – „Szybcy i martwi”. W filmie występuje plejada najjaśniejszych gwiazd Hollywood: Gene Hackman (dwukrotny laureat Oscara za role w  filmach „Bez przebaczenia” i „Francuski łącznik”), Russell Crowe (laureat Oscara za  „Gladiatora”), Leonardo di Caprio (laureat Oscara za „Zjawę”), zaś niekwestionowaną ozdobą amerykańskiego westernu jest zdobywczyni Złotego Globu (nominowana do Oscara za rolę w „Kasynie”) – Sharon Stone.

 

Tydzień później (13 marca) pokazany zostanie„Amistad”  Stevena Spielberga. Obraz ukazuje, opartą na faktach, historię niewolników, sądzonych za dokonanie rzezi na załodze statku przewożącego ich do Ameryki. W filmie występuje aż czworo laureatów najbardziej prestiżowej i najważniejszej nagrody filmowej: Morgan Freeman (Oscar za „Za wszelką cenę”), Anthony Hopkins (Oscar za „Milczenie owiec”), Matthew McConaughey (Oscar za „Witaj w klubie”) oraz Anna Paquin (Oscar za „Fortepian”).

20 marca widzowie zobaczą produkcję w reżyserii Jean-Jacquesa Annauda „Siedem lat w Tybecie” z Bradem Pittem (trzykrotnie nominowany do Oscara). Przystojny aktor wciela się w postać austriackiego himalaisty, który podczas przymusowego pobytu w Tybecie poznaje młodego Dalajlamę.  Spotkania ze znakomitymi aktorami zakończy film Johna Singletona z dwukrotnie nominowanym do Oscara  (za „Infiltrację” oraz „Fighter”) Markiem Wahlbergiem. „Czterej bracia” to historia młodych mężczyzn, którzy po zabójstwie ich matki postanawiają na własną rękę wymierzyć sprawiedliwość jej mordercom.  Cykl „Gwiazdorskie poniedziałki” w marcu, w każdy poniedziałek o 20:00:

6 marca – Szybcy i martwi

13 marca – Amistad

20 marca – Siedem lat w Tybecie

27 marca – Czterej bracia

Udostępnij →