PREMIERA 8 SEZONU „THE WALKING DEAD” ODBĘDZIE SIĘ W PONIEDZIAŁEK 23 PAŹDZIERNIKA TYLKO NA FOX

Międzynarodowa premiera ósmego sezonu serialu „The Walking Dead” odbędzie się już kilka godzin po jego emisji na antenie stacji AMC w Stanach Zjednoczonych.

Warszawa – 19 LIPCA 2017 R. – FOX, wiodąca marka na rynku telewizyjnej rozrywki oraz kanał należący do FOX Networks Group, ogłosił w dniu dzisiejszym, że międzynarodowa premiera ósmego sezonu serialu “The Walking Dead”  odbędzie się 23 października b.r. Kultowa produkcja zostanie wyemitowana 22 października na antenie stacji AMC w Stanach Zjednoczonych, a w ciągu 24 godzin po amerykańskiej premierze będzie można zobaczyć ją na kanale FOX na ponad 180 zagranicznych rynkach. Fani serialu z całego świata, w tym z Polski, będą mogli obejrzeć premierowy odcinek serialu już 23 października.
Tak jak wcześniejsze sezony, ósmy sezon serialu liczy 16 odcinków i zostanie wyemitowany w dwóch częściach – międzynarodowa premiera ośmiu odcinków pierwszej części odbędzie się 23 października, a emisja kolejnych ośmiu rozpocznie się w lutym 2018 roku.
Udostępnij →