Stacja ELEVEN SPORTS pokaże turniej piłkarski Florida Cup 2018. Rozgrywki, w których wezmą udział między innymi Legia Warszawa, SC Corinthians, PSV Eindhoven i Rangers FC, relacjonowane będą od 11 do 21 stycznia.  

 

ELEVEN SPORTS będzie transmitować wszystkie mecze Florida Cup 2018, czwartej edycji prestiżowego turnieju piłkarskiego okresu zimowego. Widzowie stacji zobaczą między innymi oba spotkania Legii Warszawa, która w Stanach Zjednoczonych rozpocznie przygotowania do wiosennej części sezonu ligowego. Jej starcie z mistrzem Ekwadoru z 2016 roku, Barceloną SC, będzie można obejrzeć w Eleven Sports 2 13 stycznia o 20:55. Z kolei o północy z 20 na 21 stycznia w Eleven Sports 1 rozpocznie się transmisja meczu zespołu trenera Romeo Jozaka ze zwycięzcą Copa Libertadores 2016, kolumbijskim Atlético Nacional.

 

Podczas Florida Cup 2018 obok Legii Warszawa wystąpią dwie inne drużyny z Europy: PSV Eindhoven i Rangers FC. Amerykę Południową, oprócz wspomnianych rywali polskiego klubu, reprezentować będą aktualny mistrz Brazylii, SC Corinthians, oraz byli triumfatorzy tamtejszych rozgrywek, Atlético Mineiro i Fluminense FC. Tegoroczną edycję Florida Cup wygra ekipa, która w dwóch meczach uzyska najwięcej punktów. Jeśli na pierwszym miejscu turniejowej tabeli znajdzie się więcej niż jeden zespół, o zwycięstwie zadecyduje korzystniejszy bilans bramkowy.

 

W Polsce kanały ELEVEN SPORTS można oglądać na platformach satelitarnych i w sieciach kablowych, między innymi takich jak: nc+, Cyfrowy Polsat, UPC, Vectra, Multimedia Polska, Orange, INEA, TOYA, Netia czy Promax oraz u kilkudziesięciu lokalnych operatorów telewizyjnych. Są one dostępne również przez aplikację ELEVEN SPORTS, na stronie elevensports.pl, na urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS, telewizorach Samsung Smart TV z systemem Tizen, a także w ofertach PLAY NOW, player.pl i IPLA. Dzięki porozumieniu z Grupą WP kanały ELEVEN SPORTS znajdują się też na platformie WP Pilot, a część materiałów zamieszczana jest w serwisach wp.pl. Umowy z Ringier Axel Springer Polska, i Agora SA zapewniają dostęp do niektórych treści za pośrednictwem portali onet.pl i sport.pl.

 

 


Florida Cup 2018 w kanałach ELEVEN SPORTS:

 

SC Corinthians – PSV Eindhoven, 11 stycznia, 00:55, Eleven Sports 1

Atlético Mineiro – Rangers FC, 12 stycznia, 00:55, Eleven Sports 1

PSV Eindhoven – Fluminense FC, 13 stycznia, 00:55, Eleven Sports 1

Rangers FC – SC Corinthians, 13 stycznia, 18:55, Eleven Sports 4

Barcelona SC – Legia Warszawa,13 stycznia, 20:55, Eleven Sports 2

Atlético Nacional – Atlético Mineiro, 14 stycznia, 18:55, Eleven Sports 2

Fluminense FC – Barcelona SC, 15 stycznia, 21:55, Eleven Sports 2

Legia Warszawa – Atlético Nacional, 20/21 stycznia, 00:00, Eleven Sports 1 (studio od 23:35)

Udostępnij →