W sobotę o 20:00 Bayern Monachium i RB Lipsk zagrają na Stadionie Olimpijskim w Berlinie w wielkim finale Pucharu Niemiec. Transmisja od 19:15 tylko w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze! Relację poprzedzi studio z udziałem komentatorów i ekspertów stacji, w tym materiałów prosto ze stolicy Niemiec przygotowanych przez wysłannika Eurosportu.

W wielkim finale Pucharu Niemiec, który rozegrany zostanie już w sobotę, zmierzą się mistrz Niemiec i trzecia drużyna minionego sezonu. Na Stadionie Olimpijskim w Berlinie wystąpi między innymi Robert Lewandowski, który oprócz zdobycia podwójnej korony z Bayernem Monachium może także sięgnąć po dublet indywidualnie. Kapitan reprezentacji Polski został królem strzelców Bundesligi, a jeśli w sobotę zdobędzie choć jedną bramkę, dołoży do bogatej kolekcji tytuł najlepszego strzelca Pucharu Niemiec.

Mecz Bayernu Monachium z RB Lipsk skomentują Julian Kowalski i Sławomir Chałaśkiewicz. Spotkaniu towarzyszyć będzie studio z udziałem m.in. trenera Andrzeja Strejlaua i Macieja Żurawskiego, które rozpocznie się już o 19:15. Widzowie usłyszą w nim także relacje prosto z Berlina. Dziennikarz Eurosportu Rafał Sak przedstawi raport z samego centrum sportowej akcji, a tuż przed pierwszym gwizdkiem przeanalizuje szanse obu zespołów wraz z asystentem selekcjonera reprezentacji Polski Radosławem Gilewiczem. Po zakończeniu spotkania przeprowadzi wywiady na gorąco z bohaterami finału.

Znakomitych materiałów wideo, w tym skrótu spotkania, rozmów z piłkarzami i ekspertami nie zabraknie także na stronie eurosport.pl, w aplikacji Eurosportu oraz w mediach społecznościowych kanału.

Udostępnij →