Już dziś poznamy tryumfatora Ligi Europy UEFA. Czy Chelsea po raz drugi w historii sięgnie po to trofeum czy też Arsenal wykorzysta ostatnią okazję na zapewnienie sobie udziału w kolejnej fazie grupowej Ligi Mistrzów UEFA?  Transmisja meczu Chelsea – Arsenal ze Stadionu Olimpijskiego w Baku w Polsat Sport Premium 1 dostępnym między innymi w Cyfrowym Polsacie i IPLI oraz w ramach wybranych taryf sieci Plus oraz.

Po zaciętych bojach półfinałowych w walce o trofeum Ligi Europy UEFA pozostały już tylko dwie drużyny. Już dziś zmierzą się one w finale rozgrywek, który odbędzie się na Stadionie Olimpijskim w stolicy Azerbejdżanu – Baku. Po raz pierwszy w historii Ligi Europy kibice będą świadkami derbów Londynu, a na murawę wyjdą zespoły Chelsea oraz Arsenalu. Z tego duetu tylko „The Blues”, dzięki trzeciemu miejscu w Premier League są pewni gry w fazie grupowej Ligi Mistrzów w kolejnym sezonie. „Kanonierzy” by się tam znaleźli muszą dzisiaj wygrać. Finał Ligi Europy UEFA Chelsea – Arsenal prosto z azerskiego Baku skomentują Bożydar Iwanow i Artur Wichniarek. Transmisja w Polsacie Sport Premium 1 od godziny 21:00.

Studio przedmeczowe w Polsat Sport Premium 1 już od godziny 19:00 poprowadzi Tomasz Smokowski. Wśród gości: Janusz Panasewicz, Dariusz Dziekanowski, Łukasz Fabiański i Tomasz Frankowski. Najnowsze doniesienia w przeglądzie prasy i wieści z mediów społecznościowych przedstawi Justyna Kostyra. Najbardziej interesujące akcje pomeczowe przeanalizują Marcin Lepa i Jacek Zieliński, a porównania i ciekawostki związane z finałem Ligi Europy pokaże Przemysław Iwańczyk.

Fani najlepszych klubowych rozgrywek piłkarskich mogą oglądać finał Ligi Europy UEFA w Cyfrowym Polsacie w ramach pakietu Polsat Sport Premium, w abonamentach już od 50 zł, także na urządzeniach mobilnych w serwisie Cyfrowy Polsat GO. Wszystkie mecze obydwu rozgrywek klubowych na żywo zapewnia w ramach wybranych taryf także sieć Plus, a online można je śledzić w największym serwisie rozrywki internetowej IPLA – nie tylko na komputerach i urządzeniach mobilnych, ale także na wybranych Smart TV. Dzięki różnorodności ofert kibice mogą decydować, gdzie, kiedy i jak chcą oglądać swoje ulubione drużyny w walce o piłkarskie trofea.

Udostępnij →